Reklamı Gizle[x]
Neyine.Com Sende Kazan
Reklamı Gizle[x]
Neyine.Com Sende Kazan

Apple+’ın İlk Orijinal Dizisi See’nin Fragmanı Yayınlandı

Apple+’ın İlk Orijinal Dizisi See’nin Fragmanı Yayınlandı

  11 Eylül 2019

  117 Okunma

Apple, dün düzenlenen özel etkinlik kapsamında Apple TV+ ‘nin ilk orijinal serisi “See”ye ait fragman yayınladı. Başrolünü Jason Momoa’nın üstlendiği dizi, gelecek zaman diliminde yaşayan ve görme yetisini kaybetmiş insanların yaşam öyküsünü konu alacak.   Uzak gelecekte insan ırkı, amansız bir virüs nedeniyle yok olma tehlikesi yaşıyor. Hayatta kalan şanslılar(!) ise görme yetilerini kaybediyo...

Apple, dün düzenlenen özel etkinlik kapsamında Apple TV+ ‘nin ilk orijinal serisi “See”ye ait fragman yayınladı. Başrolünü Jason Momoa’nın üstlendiği dizi, gelecek zaman diliminde yaşayan ve görme yetisini kaybetmiş insanların yaşam öyküsünü konu alacak.

 

Uzak gelecekte insan ırkı, amansız bir virüs nedeniyle yok olma tehlikesi yaşıyor. Hayatta kalan şanslılar(!) ise görme yetilerini kaybediyor. Herkesin aksine, nasıl olduğu asla çözülemeyen bir şekilde görme yetilerini kaybetmemiş olan iki kardeşin babası olan Baba Voss (Jason Momoa), kabilesini ve kızlarını; onların cadı olduğunu iddia ederek öldürmek isteyen kraliçeye karşı savunmak zorunda kalır…

 

İki kabile arasındaki çatışmalara şahitlik edeceğimiz See, 1 Kasım 2019 tarihinde Apple TV+ aracılığı ile izlenebilecek.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.